Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 64 in /home/xyfpcrlg/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
خرید تجهیزات پارکینگی و وسایل ایمنی پارکینگ - فرتو ترافیک

خرید تجهیزات پارکینگی و وسایل ایمنی پارکینگ

خرید تجهیزات پارکینگی و وسایل ایمنی پارکینگ اعم از استوپر یا استاپر پارکینگ یا کار استاپر و سرعتگیر و ضربه گیر لاستیکی ستون و محافظ ستون پارکینگ و دیگر انواع لوازم و تجهیزات پارکینگ عمومی ازطریق شرکت تجهیزات پارکینگ دروب سایت شرکت امکانپذیرشده است.

جهت دریافت لیست قیمت جهت خرید لوازم پارکینگ همچون قیمت استوپر پارکینگ و شبرنگ پارکینگ در تهران مشهد اصفهان و دیگر نقاط کشور میتوانید با مجموعه ترافیک ساز تماس بگیرید.

در ادامه به معرفی جندنمونه از این وسایل ایمنی پارکینگ میپردازیم.

 

  • جداکننده پلاستیکینمونه پیشنهاد شده جهت خرید تجهیزات پارکینگی

نمونه دیگر از تجهیزات پارکینگی مورد استفاده در انواع پارکینگهای خانگی و عمومی ، طبقاتی و مکانیزه جداکننده پلاستیکی میباشد.

جدا کننده ها از جنس پلاستیکی و لاستیکی میباشند که در طولهای 1متری و 0.5 متری قابل ارائه میباشند.

 

 

وسایل ایمنی پارکینگ

وسایل ایمنی پارکینگ

وسایل ایمنی پارکینگفروش تجهیزات پارکینگی

امروزه با افزایش روز افزون وسایل نقلیه پیدا کردن چای پارک در خیابان های پر تردد تبدیل به مشکلی شده است که همگی با آن دست و پنجه نرم می کنیم. خوشبختانه با احداث پارکینگ های مکانیزه در بعضی از خیابان ها و مراکز کمی این مشکل حل شده است.این پارکینگ‌ها با تجهیزات پارکینگ هوشمند در حداقل فضا بیشترین بازدهی را ایجاد می‌­کنند. فرتو ترافیک شرکت تجهیزات پارکینگ و ترافیکی می باشد که توانسته با تولید علائم پارکینگ، انواع تابلو پارکینگ عمومی، تجهیزات مزاحمت پارکینگی و جدا کننده پارکینگ نیازی از بسیاری از فروشگاه تجهیزات ترافیکی را برآورده سازد. برای مثال فروشگاه تجهیزات ترافیکی در شیراز، مشهد و تهران از مشتریان خوب ما محسوب می شوند. پس برای خرید موانع ترافیکی و پارکینگی کافیست با متخصصین ما در واحد فروش تماس بگیرید.

وسایل ایمنی پارکینگ

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما