Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 20 in /home/xyfpcrlg/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
رفلکتور سولار پلاستیکی - فرتو ترافیک

رفلکتور سولار پلاستیکی

رفلکتور سولار پلاستیکی

رفلکتور سولار که به آن گل میخ سولار نیز گفته می شود یکی از تجهیزات ترافیکی است که با استفاده از آلومینیوم تولید شده و در جاده ها و معابری که روشنایی کافی ندارند قرار داده می شود تا به رانندگان در تشخیص مسیر در هنگام شب و یا شرایط مه آلود کمک کند. شایان ذکر است که قیمت انواع رفلکتور سولار پلاستیکی در بازار کشورمان با توجه به شرکت تولید کننده و جنس مواد اولیه ای که در ساختار آن به کار رفته است، با همدیگر متفاوت می باشند.

 رفلکتور سولار پلاستیکی

همه چیز درباره انواع رفلکتور

رفلکتور سولار پلاستیکی یکی از مهم ترین تجهیزات ایمنی که از آن در قسمت خط کشی جاده ها، خیابان ها، محورهای ایستگاه پلیس، در کنار پل ها و پرتگاه ها نصب شده و ایمنی فراوانی را به وجود می آورد، رفلکتور می باشد.
در واقع می توان گفت کاربرد رفلکتور سولار این است که در طول روز انرژی خورشیدی را درون خود ذخیره کرده و از آن در هنگام شب برای کمک به رانندگان استفاده می نماید.
شایان ذکر است که در دو طرف آن چراغ ال ای دی قرار دارد که در برابر ضربه، گرد و غبار و رطوبت دوام و استقامت بالایی دارد و به راحتی دچار آسیب نمی شود و به همین علت است که می توان از آن به صورت گسترده برای ایجاد روشنایی در جاده ها و معابر مختلف استفاده نمود.

از جمله مزایایی که رفلکتور خورشیدی دارا می باشد شامل موارد زیر می باشد:

  • دارای دید بسیار عالی در شب می باشد.
  • منبع تغذیه آن نور خورشید است و برای استفاده از آن نیازی به انرژی الکتریکی وجود ندارد.
  • با هر محیط و شرایط آب و هوایی کاملاً سازگار است.
  • نصب آن آسان بوده و در کوتاه ترین زمان ممکن می توان آن را در جاده ها و خیابان ها نصب نمود.
  • زاویه روشنایی آن کاملاً قابل تنظیم است.
  • ضد گرد و غبار است.

شرکت پخش رفلکتور سولار پلاستیکی

 رفلکتور سولار پلاستیکی رفلکتور سولار دارای ابعاد 15*15 سانتی متر می باشد. و با استفاده از بهترین abc تولید گردیده است. و می توان از آن به راحتی در بسیاری از مناطق استفاده نمود. این محصول بازتاب نور بسیار عالی دارد. و همین امر به رانندگان در هنگام شب و یا مواقعی که هوا مه آلود است کمک می کند. تا به بهترین شکل ممکن مسیر خود را پیدا کنند و به این صورت از انحرافات جاده ای و بروز تصادف جلوگیری به عمل می آورد.

مجموعه اینترنتی که در حال حاضر مشاهده می کنید. به عنوان شرکت معتبر پخش رفلکتور سولار پلاستیکی به فعالیت مشغول می باشد. و ما تمام تلاش خود را بر این قرار داده ایم. تا با ارائه بهترین و عالی ترین نوع این محصول رضایت خاطر مشتریان خویش را جلب کنیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما