Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 31 in /home/xyfpcrlg/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
رفلکتور چشم گربه ای یکطرفه - فرتو ترافیک

رفلکتور چشم گربه ای یکطرفه

رفلکتور چشم گربه ای یکطرفه

رفلکتور چشم گربه ای یکطرفه، شرکت سازنده رفلکتور چشم گربه ای یکطرفه، این نوع کالاها را از جنس چدن و یا پلاستیک تهیه و تولید می‌کند که استحکام بسیار بالایی دارند. منبع نوری که داخل این نوع سازه ها وجود دارد، باعث شده تا نام چشم گربه ای به خود گرفته و در بسیاری از جاده ها به عنوان جدا کننده مسیر مورد استفاده قرار گیرد. رنگ اغلب این نوع تجهیزات زرد می باشد و به دلیل استفاده از شب رنگ ها و نورهای مختلف، باعث می شود که در هنگام شب درخشندگی خوبی داشته باشد.

رفلکتور چشم گربه ای یکطرفه

همه چیز درباره انواع رفلکتور

رفلکتور  و سرعت گیر پلاستیکی اصفهان یکی از محصولات مهم و کاربردی می باشد. که شرکت های تولیدی می بایست آنها را از جنس مقاومی تولید نمایند تا در برابر سایش و فشار مقاومت بالایی داشته باشد. اینگونه علائم می ‌بایست در برابر اشعه ماورای بنفش و مواد شیمیایی نیز مقاوم باشند تا در گذر زمان شکسته نشده و تغییری در ساختار آنها به وجود نیاید. رفلکتور در دو نوع شیشه ای و پلاستیکی ABS نیز در بازار وجود داشته که با پایه های مخصوصی در آسفالت و یا مکان های ماشین رو نصب می شود. عمر مفید این نوع تجهیزات اغلب چهار سال می باشد که اگر در مکان‌های پر رفت و آمد نصب شود، ممکن است طول عمر کمتری داشته باشد.

رفلکتور برای هشدار به راننده ها در حاشیه و یا مرکز مسیر نصب می شود که علاوه بر رنگ قرمز، در رنگ های دیگری همچون: آبی، سبز و نارنجی تولید شده است که هر کدام از آنها مخصوص بخش خاصی هستند. عملیات نصب این گونه محصولات توسط دریل های مخصوصی انجام می شود. که می بایست در ابتدا سوراخ با قطر مشخص شده درون آسفالت ایجاد کرد که به صورت چسبی و یا ماستیک های قیری بر روی زمین فیکس و محکم خواهند شد.

رفلکتور چشم گربه ای یکطرفه

رفلکتور چشم گربه ای

رفلکتور چشم گربه ای یکی از علائم افقی راه می باشد که در نشانه گذاری راه مورد استفاده قرار می گیرد. این وسیله به علت ایجاد بازتاب به سمت منبع نور مثل چشم گربه، به اسم رفلکتور چشم گربه ای یکطرفه نیز شناخته می شود. معمولا جنس رفلکتور چشم گربه ای از پلاستیک یا آلومینیوم می باشد. رفلکتورهای چشم گربه ای آلومینیومی دارای روکش های آلومینیومی می باشند که اجسام بازتابنده در داخل آن ها نصب شده است. این نوع از رفلکتورها بسیار قوی و بادوام هستند و به همین علت برای نصب در جاده گزینه مناسبی می باشند.

رفلکتورهای چشم گربه ای پلاستیکی از نوعی پلاستیک ساخته شده و دارای مواد بازتابنده هستند. همچنین جنس پلاستیکی این محصول دوام کمتری نسبت به جنس آلومینیومی آن دارد.

بازتاب چشم گربه ای

وسیله بازتاب چشم گربه ای در جاده ها با هدف جلوگیری از خروج خودروها از جاده یا خطوط آن ها و افزایش دید رانندگان در هنگام رانندگی استفاده می شود. این وسیله نور چراغ های وسایل نقلیه را منعکس کرده و باعث می شود راننده بتواند پیچ های جاده را از فاصله ای دور مشاهده کند. رفلکتور چشم گربه ای یک طرفه به گونه ای ساخته شده است که تحمل بالایی در برابر ضربه های شدید و بارهای سنگین دارد و می تواند بازتابندگی در یک، هر دو یا همه طرف داشته باشد. این محصول بسته به کاربردی که دارد، می تواند رنگ های مختلفی داشته باشد. رنگ های سفید، قرمز، زرد از جمله رایج ترین مواردی می باشند که در جاده ها مشاهده می کنیم.

رایج ترین رفلکتورهای موجود در بازار:

  • رفلکتور شیشه ای
  • رفلکتور سولار
  • رفلکتور پلاستیکی
  • رفلکتور چدنی

علاوه بر این که در جنس بدنه این نوع علائم ترافیکی تفاوت وجود دارد، در ابعاد آنها نیز تفاوتهای وجود داشته. که هر کدام از علائم در جاده و یا مکان مخصوصی استفاده می شود.

رفلکتور چشم گربه ای یکطرفه

مرکز پخش رفلکتور چشم گربه ای یکطرفه

مرکز پخش رفلکتور چشم گربه ای یک طرفه، این نوع علائم را در رنگهای مختلفی عرضه کرده است. تا صنایع مختلف بتوانند آنها را در مدل های گوناگونی تهیه و استفاده نمایند. یکی از مدل‌های دیگر رفلکتور مدل دو طرفه بوده که تعداد گل میخرهای بیشتری نسبت به مدل یک طرفه دارد.
اغلب رفلکتورها در بخش خط کشی های جاده‌ای مورد استفاده قرار گرفته و بیشتر در مناطقی که نور کمتری دارند برای بهتر دیده شدن محدوده جاده استفاده می شوند.

رفلکتور چشم گربه ای یکطرفه

تولید کننده چشم گربه ای ترافیکی

در واقع همان طور که شما هم می دانید. امروزه لوازم و تجهیزات ترافیکی نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشند.به این دلیل که این تجهیزات همانند انواع رفلکتور چشم گربه ای علاوه بر این که قوانین را برای ما نیز اعمال می کنند. خود به نوعی باعث تضمین سلامت جان ما می شوند. در واقع  ما با نگاه به این تجهیزات ترافیکی به خوبی می فهمیم که باید چه کاری را به درستی انجام دهیم. یکی از این تجهیزات رفلکتور چشم گربه ای یکطرفه است. شرکت فرتو ترافیک به عنوان تولید کننده چشم گربه ای ترافیکی سالیان سال است. که در این زمینه در حال فعالیت است.

تولیدی چشم گربه ای ترافیکی

در حال حاضر در تولیدی چشم گربه ای ترافیکی شرکت فرتو ترافیکی شاهد آن هستیم. که تولیدات این محصول نیز رشد چشم گیری را به خود به نسبت گذاشته اختصاص داده است. به این علت که رفلکتور چشم گربه ای یکطرفه و دو طرفه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشند. ما سعیمان بر این است. که سرعت گیر پلاستیکی در مشهد را به بهترین نحو ممکن طراحی و تولید کنیم. به این علت که رضایتمندی مشتریانمان برای ما در اولویت است. و با مناسب ترین قیمت ها این محصولات را در اختیار مشتریانمان قرار می دهیم.  به دلیل این که این چشم گربه ای ها هم کیفیت بالایی دارد. و هم قیمت مناسب مشتریان زیادی از این محصولات استقبال می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما