Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 33 in /home/xyfpcrlg/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
رنگ ترافیکی اکرلیک - فرتو ترافیک

رنگ ترافیکی اکرلیک

رنگ ترافیکی اکرلیک

رنگهای پایه آب به اندازه رنگهای حلال برای محیط زیست مضر نیستند. و چون با آب یکی از مواد پایه طراحی شده اند، به راحتی با آب پاک می شوند و رنگ ترافیکی اکرلیک مشخصات بسته بندی عمده فله هم دارای این مشخصات می باشد. و این به کاهش هزینه های شما کمک می کند زیرا آب بسیار ارزان تر از رقیق کننده های حلال است و بسیار در دسترس است.

رنگ ترافیکی اکرلیک

رنگ ترافیکی اکرلیک

این رنگ را می توان به صورت سرد یا گرم اعمال کرد. و هر روشی برای اجرا متفاوت است. رنگ ترافیکی اکرلیک یکی از بهترین انواع رنگ است. که می توان در موارد ترافیکی از آن استفاده نمود.

همانطور که از نام آن مشخص است، این نوع رنگ، رنگ معمولی نیست، در واقع حاوی پلاستیک است و پس از خشک شدن، نسبت به رنگهای معمولی شما می تواند در برابر سوء استفاده بسیار بیشتری مقاومت کند، بنابراین مزیت رنگ ترموپلاستیک دوام آن است.

تنها نقطه ضعف اصلی، هزینه است و این نوع رنگ ترافیکی برای استفاده در مناطق خاصی از منطقه میانی اقیانوس اطلس قابل قبول است.  که به آن اجازه می دهد خیلی سریعتر خشک شود. و این نوع رنگ برای مشاغلی مناسب است که مشتری باید در اسرع وقت ترافیک جریان داشته باشد. و آنها اهمیت “زمان پول است” را درک کنند.

رنگ استون محصول مناسبی برای پارکینگها و پارکینگها است به شرطی که مورد قبول مشتری باشد و در حوزه قضایی محل کار قابل استفاده باشد همچنین رنگ استون اجازه می دهد تا رنگ آمیزی در دمای پایین تر از رنگهای ترافیکی مبتنی بر آب انجام شود.

رنگ ترافیکی اکرلیک

مشخصات رنگ ترافیکی

برای انجام کارهای مربوط به ترافیک می بایست به مشخصات رنگ ترافیکی هم دقت نمود و از آن غافل بود زیرا در کیفیت کار ممکن است تفاوت ایجاد کند. دقیقاً با استفاده از تجهیزات مشابه رنگ مبتنی بر حلال یا رنگ مبتنی بر آب شما مانند یک خط کش معمولی که قبلاً دارید یا ممکن است به دنبال خرید آن باشید، تصفیه و اسپری می شود و هیچ پیوست، فرآیند یا تجهیزات خاصی برای اعمال سرد مورد نیاز نیست.

رنگ ترموپلاستیک سرد که ما ارائه می کنیم، دارای پلیمرهای پلاستیکی حل شده در رنگ است، که در مقایسه با رنگهای معمولی، رنگ برتری دارد و تمیز کردن رنگ ترموپلاستیک سرد بر پایه حلال مانند هر رنگ مبتنی بر حلال است: مواد معدنی، تینر یا تولوئن توصیه شده است.

رنگهای اپوکسی رنگهای دو جزئی هستند. که برای ایجاد محصولی برتر نسبت به رنگهای سنتی استفاده می‌شوند. و به دلیل ماندگاری در مکانهای پرتردد به خوبی عمل می‌کنند. همچنین رنگ اپوکسی ماندگاری بیشتری نسبت به رنگ استاندارد ترافیک دارد. و مقاومت در برابر ضربه و سایش را ارائه می دهد که این امر استفاده از آن را روی بتن ایده آل می کند، اگرچه سطوح بتنی باید قبل از اعمال اپوکسی آماده شوند. و اپوکسی به دلیل یک واکنش شیمیایی که هنگام مخلوط شدن این دو جزء رخ می دهد، محکم به این سطوح می چسبد.

مشخصات رنگ ترافیکی

بسته بندی

این رنگ داغ دارای دو روش اصلی کاربرد است: مشعل و ذوب و هر روش به “نوع” متفاوتی از مواد نیاز دارد.

بزرگترین مزیت رنگ گرمانرم استفاده شده. با گرما، دوام محصول نهایی است. که می تواند تا چندین سال دوام بیاورد. همچنین نقطه ضعف تجهیزات گران قیمت مورد نیاز برای انجام کار و هزینه گران قیمت مواد است.

روش “مشعل” با اعمال گرم: روش مشعل به یک “مشعل” پروپان ویژه برای گرم کردن مواد و اطمینان از اتصال مناسب به سطح اعمال شده نیاز دارد و این ماده معمولاً به اندازه خاص مورد نیاز خریداری می شود، در موقعیت خود قرار می گیرد، سپس با مشعل حرارت داده می شود. تا در روسازی ذوب شود.

تجهیزات این روش اگرچه گران هستند، اما به اندازه روش ذوب گران نیستند اما نقطه ضعف این روش این است که معمولاً محدود به چیزی است که می توانید رنگ کنید به عنوان مثال، توقف خودروهای عابر پیاده، نمادهای معلولیت و غیره.

مشخصات رنگ ترافیکی

رنگ ترافیکی عمده

رنگ گرمانرم اعمال شده با گرما به یک قطعه تخصصی نیاز دارد. که مواد را در یک قیف بزرگ «ذوب» می‌کند. و رنگ ترافیکی عمده یکی از همین مدل رنگها می باشد. که به طور معمول سه نوع ماده در این نوع رنگ وجود دارد. که می توانید خریداری کنید، یکی به صورت پودر، یکی به صورت گلوله و دیگری به صورت بلوک جامد.

خرید ذوبهای ترموپلاستیک معمولاً بسیار گران است و هدف اصلی این مطالعه توسعه و بهینه‌سازی یک رنگ علامت‌گذاری جاده‌ای درخشان برای بهبود دید رنگهای خط‌کشی سنتی مورد استفاده است.

این رنگ با امولسیون یک کوپلیمر اکریلیک حاوی پودر شب تاب اصلاح شده خودساخته و افزودنیهای مختلف تولید می شود. و پوششهای آزمایشی در مقیاس آزمایشگاهی تولید و با استفاده از قلم مو بر روی پانلهای قلع‌دار و سطح بتن آسفالت اعمال شدند.

نتایج یک سری خواص را نشان داد که نشان می‌دهد. رنگ ساخته شده با افزودنیهای حاوی هگزامتافسفات سدیم و سدیم کربوکسی متیل سلولز هنگام مخلوط شدن با امولسیون سیلیکون عملکرد رضایت‌بخشی از خود نشان می‌دهد. که مقاومت فیزیکی، مکانیکی و خوردگی به منظور ارزیابی امکان سنجی کاربرد بر روی سطح جاده مورد مطالعه قرار گرفت و نتایج نشان می‌دهد که رنگ الزامات عملکرد اولیه رنگ علامت‌گذاری جاده را برآورده می‌کند. و تأثیر کمی بر عمق بافت سطح جاده دارد. و عملکرد نورانی، مقاومت در برابر سایش، چسبندگی و مقاومت در برابر آب در دمای اتاق، الزامات اساسی روسازی را برآورده می کند.

مشخصات رنگ ترافیکی

رنگ ترافیکی فله

اگر به طور خاص به دنبال “رنگ انعکاسی” هستید، چند شرکت وجود دارند که یک رنگ بازتابنده واقعی ایجاد می کنند و این رنگها در مقایسه با روش معمولی ایجاد رنگ بازتابنده معمولاً بسیار گران هستند اما رنگ ترافیکی فله قیمتی مناسب تر نسبت به دیگر انواع رنگها دارد.

با این حال، به طور کلی، خود این اصطلاح در واقع از فرآیند افزودن دانه های شیشه ای به رنگ بلافاصله پس از پاشش آن نشات می گیرد که به آن خاصیت بازتابی بسیار بالایی در شب می دهد. این فرآیند معمولاً برای خط کشی خطوط جاده یا خط کشیهای اطلاعاتی جاده استفاده می شود، اما اگر کار به آن نیاز دارد یا دوست دارید کار خود را فراتر از این کار کنید، می توانید از آن در خط کشی عمومی استفاده کنید.

روشهای مختلفی برای استفاده از مهره‌های شیشه‌ای وجود دارد. مانند پاشیدن مهره‌ها روی رنگ مرطوب با دست، استفاده از دستگاه پخش مهره‌های شیشه‌ای دستی با کیفیت یا اگر دستگاه علامت‌گذاری خط دارید. بسیاری از مارکهای پیشرو خط نواری، دستگاه پخش مهره‌های شیشه‌ای را ارائه می‌کنند. که مهره ها را درست در پشت نوک اسپری پخش می کند. و دو پرنده را با یک سنگ می کشد. و حداکثر کیفیت را تضمین می کند.

مشخصات رنگ ترافیکی

شما عزیزان می توانید برای سفارش این محصولات بی نظیر از طریق همین سایت اقدام به ثبت سفارشهای خود نمایید. تا همکاران ما در اسرع وقت این محصولات را به دستان شما برسانند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما