Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 12 in /home/xyfpcrlg/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
سرعت گیر پلاستیکی - فرتو ترافیک

سرعت گیر پلاستیکی

سرعت گیر پلاستیکی

شرکت واردات انواع سرعت گیر پلاستیکی، توانسته است با حجم انبوهی این محصول را به بازار عرضه کند، سرعت گیر از مهمترین کالاها برای جلوگیری از بروز حوادث خطرناک در راه و ترابری هستند،همچنین در مرغوب ترین و درجه یک ترین انواع تولید شده است و با عالی ترین نرخ خرید و فروش روز توزیع و عرضه بالایی دارد، سرعت گیر از نوع پلاستیکی آن از بهترین سرعت گیر ها می‌باشد که از درجه یک ترین و پایدارترین نوع پلاستیک تهیه شده است، این کالا در کشور خارجی تولید بالایی داشته و به ایران وارد شده است.

"</p

همه چیز درباره انواع سرعت گیر

"

1. سرعت گیر پلاستیکی، جنس این نوع از سرعت گیر از پلی اتیلن سخت است و دارای پایداری و مقاومتی مناسب در برابر فشار است،همچنین بسیار شبیه به تکه های پازل ساخته شده است و وقتی می‌خواهند آن را نصب کنند تکه ها به طور منظم کنار هم چیده می‌شود و بدین وسیله در هنگام شکستن و خرابی یک تکه، به سرعت قابل تعویض است و نیازی نیست کل اجزای سرعت گیر را عوض کنید و بدین گونه در هزینه ها صرفه جویی می‌شود.

2.سرعت گیر لاستیکی، نوعی از سرعت گیر می باشد که سازگاری بیشتر با لاستیک خودرو دارد و هنگام برخورد شدید خودرو با سرعت گیر لاستیکی با داشتن انعطاف بالا آسیب کمتری به خودرو وارد می‌شود، این سرعت گیر نسبت به سرعت گیر بتنی قیمت بالاتری دارد.

3. سرعت گیر پارکینگ، این نوع سرعت گیر در خیابان های اصلی و نزدیک به پارکینگ های بزرگ استفاده می شود تا راننده خودرو هنگام نزدیک شدن به محل، سرعت خود را کم کند و از حادثه خودداری شود.

4. آسفالتی و بتنی، از لحاظ اقتصادی به صرفه است. اما برای تهیه سرعت گیر درآوردن ابعاد و شکل دهی به وسیله بتن و آسفالت بسیار مشکل است

توزیع انواع سرعت گیر پلاستیکی

  توزیع بهترین <yoastmark class=سرعت گیر پلاستیکی ماشین در کشور به شیوه های متنوعی انجام می شود. و با توجه به کاربرد فراوان و کیفیت بالا استقبال خوبی از خرید. این محصول صورت می گیرد. و بسیاری از مشتریان آن را در تعداد بالا و به صورت عمده با مناسب ترین قیمت خریداری می کنند. جهت خرید این محصول کافيست با مراجعه به فروشگاه آنلاین ما ضمن مشاهده محصول و قیمت هر کدام از این محصول سفارش خود را ثبت کنید. تا همکاران ما آن را با کیفیت درجه یک و ممتاز به صورت غیرحضوری و آنلاین به شما تحویل دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما