مجموعه فرتو ترافیک شما را به خرید بهترین محصولات تجهیزات ترافیکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت سازنده رفلکتور چشم گربه ای یکطرفه

آنچه در این مقاله می خوانید...

همه چیز درباره انواع رفلکتورمرکز پخش رفلکتور چشم گربه ای یکطرفه

شرکت سازنده رفلکتور چشم گربه ای یکطرفه، این نوع کالاها را از جنس چدن و یا پلاستیک تهیه و تولید می‌کند که استحکام بسیار بالایی دارند. منبع نوری که داخل این نوع سازه ها وجود دارد، باعث شده تا نام چشم گربه ای به خود گرفته و در بسیاری از جاده ها به عنوان جدا کننده مسیر مورد استفاده قرار گیرد. رنگ اغلب این نوع تجهیزات زرد می باشد و به دلیل استفاده از شب رنگ ها و نورهای مختلف، باعث می شود که در هنگام شب درخشندگی خوبی داشته باشد.

شرکت سازنده رفلکتور چشم گربه ای یکطرفه

همه چیز درباره انواع رفلکتور

همه چیز درباره انواع رفلکتور رفلکتور یکی از محصولات مهم و کاربردی می باشد که شرکت های تولیدی می بایست آنها را از جنس مقاومی تولید نمایند تا در برابر سایش و فشار مقاومت بالایی داشته باشد.
اینگونه علائم می ‌بایست در برابر اشعه ماورای بنفش و مواد شیمیایی نیز مقاوم باشند تا در گذر زمان شکسته نشده و تغییری در ساختار آنها به وجود نیاید. رفلکتور در دو نوع شیشه ای و پلاستیکی ABS نیز در بازار وجود داشته که با پایه های مخصوصی در آسفالت و یا مکان های ماشین رو نصب می شود. عمر مفید این نوع تجهیزات اغلب چهار سال می باشد که اگر در مکان‌های پر رفت و آمد نصب شود، ممکن است طول عمر کمتری داشته باشد.

رفلکتور برای هشدار به راننده ها در حاشیه و یا مرکز مسیر نصب می شود که علاوه بر رنگ قرمز، در رنگ های دیگری همچون: آبی، سبز و نارنجی تولید شده است که هر کدام از آنها مخصوص بخش خاصی هستند.
عملیات نصب این گونه محصولات توسط دریل های مخصوصی انجام می شود که می بایست در ابتدا سوراخ با قطر مشخص شده درون آسفالت ایجاد کرد که به صورت چسبی و یا ماستیک های قیری بر روی زمین فیکس و محکم خواهند شد.

رایج ترین رفلکتورهای موجود در بازار:

  • رفلکتور شیشه ای
  • رفلکتور سولار
  • رفلکتور پلاستیکی
  • رفلکتور چدنی

علاوه بر این که در جنس بدنه این نوع علائم ترافیکی تفاوت وجود دارد، در ابعاد آنها نیز تفاوتهای وجود داشته که هر کدام از علائم در جاده و یا مکان مخصوصی استفاده می شود.

مرکز پخش رفلکتور چشم گربه ای یکطرفه

مرکز پخش رفلکتور چشم گربه ای یکطرفه مرکز پخش رفلکتور چشم گربه ای یک طرفه، این نوع علائم را در رنگهای مختلفی عرضه کرده است تا صنایع مختلف بتوانند آنها را در مدل های گوناگونی تهیه و استفاده نمایند یکی از مدل‌های دیگر رفلکتور مدل دو طرفه بوده که تعداد گل میخرهای بیشتری نسبت به مدل یک طرفه دارد.
اغلب رفلکتورها در بخش خط کشی های جاده‌ای مورد استفاده قرار گرفته و بیشتر در مناطقی که نور کمتری دارند برای بهتر دیده شدن محدوده جاده استفاده می شوند.

حسین یوسفی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه فرتو ترافیک شما را به خرید بهترین محصولات تجهیزات ترافیکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید