مجموعه فرتو ترافیک شما را به خرید بهترین محصولات تجهیزات ترافیکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشگاه انواع استوانه ترافیکی درجه یک

آنچه در این مقاله می خوانید...

ویژگی‌های مهم استوانه ترافیکی پلاستیکیبازار خرید استوانه ترافیکی درجه یک

استوانه های ترافیکی یا بولارد ترافیکی به منظور تسهیل و تعیین مسیر وسایل نقلیه و هچنین عابرین پیاده ایمن سازی پارکینگ و….بسیار پرکاربرد و مورد مصرف می باشد. جنس استوانه ترافیکی از فلز و یا بتنی و یا استوانه ترافیکی پلاستیکی و یا لاستیکی (پلی اورتان )می باشد که نوع پلی اورتان مصرف بیشتری دارد چون در اثر برخورد با وسایل نقلیه آسیب کمتری وارد میکند و باز هم در بین انواع پلاستیکی بهترین نوع استوانه ترافیکی نوع فنری آن می باشد،

در استوانه های فلزی جهت جلوگیری از زنگ زدگی آن را با رنگ مناسب رنگ آمیزی می کنند خود استوانه های ترافیکی نیز انواع ثابت، انعطاف پذیر و یا ارتجاعی می باشد. استوانه ترافیکی درجه یک انواع مختلفی دارد که حتما در این نوشتار به آن می پردازیم.

فروشگاه انواع استوانه ترافیکی درجه یک

ویژگی‌های مهم استوانه ترافیکی پلاستیکی

ویژگی‌های مهم استوانه ترافیکی پلاستیکی

ویژگی های های مهم استوانه پلاستیکی در متریال به کار رفته آن میباشد که به راحتی در کوتاه مدت در اثر گرما و سرما دچار تغییر حالت و دفرمه نشود و همچنین استحکام مناسبی نیز داشته باشد .و اینکه رنگ پوشش دهنده آن ها به صورت شبرنگ باشد و یا نوارهای شبرنگ در آن ها به کار گرفته شود تا در هنگام تاریکی هوا باعث حادثه برای عابرین و وسایل نقلیه نگردد .رنگ مورد استفاده در این تجهیزات به رنگ زرد و یا نارنجی جهت دید بهتر می باشد.

نحوه نصب این استوانه ها نیز بسیاز مهم و حائز اهمیت می باشد که لازم است از متخصصان مربوطه کمک گرفت تا بدرستی نصب شود و در اثر ضربه از جا کنده نشود. این استوانه ها به کمک پیچ و یا چسب به سطح خیابان ،معابر و یا پارکینگ ها وصل میشوند .

بازار خرید استوانه ترافیکی درجه یک

بازار خرید استوانه ترافیکی درجه یک

برای خرید استوانه ترافیکی لازم است ابتدا هدف از خرید را مشخص نماییم. استوانه های ترافیکی از لحاظ نصب در محل، سه نوع ثابت، متحرک و قابل تنظیم عرضه می گردد. در صورتی که به صورت موقت بخواهیم استفاده کنیم میتوانیم از نوع متحرک استفاده کنیم .

استوانه های دائم که نمونه های بتنی آن نیز در معابر برای جداسازی خیابان و پیاده رو و وارد نشدن وسایل نقلیه به پیاده رو دیده می شود. و نوع قابل تنظیم که ممکن است به طور موقت برداشته شود و بعد از مدنی دوباره نصب گردد. استوانه های ترافیکی سایزهای مختلفی دارند که با توجه نیاز خریداری می شود . امروزه به راحتی میتوان از طریق سایتهای مختلف به صورت اینترنتی این استوانه ها را تهیه و استفاده کرد.

نمونه های موجود در بازار در ارتفاع های ۷۵ سانتی متری،۱ متری ،۴۵ سانتی متری موجود می باشد و همچنین در نوع جنس های درجه یک و بازیافتی نیز موجود می باشد.

حسین یوسفی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه فرتو ترافیک شما را به خرید بهترین محصولات تجهیزات ترافیکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید