Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 24 in /home/xyfpcrlg/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
فروش تابلو ترافیکی - فرتو ترافیک

فروش تابلو ترافیکی

فروش تابلو ترافیکی در تهران از طریق سایت های ارائه کننده محصولات ترافیکی انجام می شود. در کلان شهر تهران که روزانه بیش از ۴ میلیون خودرا را در خیابان های خود جای می دهد، استفاده از تابلو های ترافیکی الزامی می باشد.

تاریخچه استفاده از تابلو های ترافیکی در ایران

فروش تابلو ترافیکی

در سال ۱۲۵۵ هجری شمسی و در زمان سلطنت ناصرالدین شاه وزارت فوائد عامه تاسیس شد که امور مربوط به احداث راه، پل ها و خدمات راه داری به این وزارت خانه واگذار شد. با گذشت سال ها و ورود اتومبیل به جامعه ایرانی باعث شد تا لزوم داشتن راه های بهتر و ایمن تر بیش از پیش احساس شود. لذا احداث خیابان های عریض و مناسب برخی از محور ها در دستور کار قرار گرفت.

در سال ۱۳۰۳ اولین مقررات عبور و مرور تحت عنوان نظام نامه برای درشکه های عمومی وضع شد که این درشکه ها ملزم به نصب پلاک شدند.

در سال ۱۳۰۱ در ایران اولین گواهینامه رانندگی صادر شد، در آن زمان فقط ۲۰ نوع تابلو و علائم رانندگی وجود داشت.

در سال ۱۳۱۸ بود که اولین آیین نامه راهنمایی و رانندگی توسط دادگستری تصویب شد.

انواع تابلو های ترافیکی

تابلو های ترافیکی را به طور کلی در سه گروه زیر تقسیم می کنیم:

تابلو های اخباری
تابلو های هشدار دهنده
تابلو های انتظامی

لازم به ذکر است که هر کدام از این گروه ها، دارای تابلو های فراوانی می باشند.

تولید تابلو های ترافیکی تهران

تابلو ترافیکی گوناگونی بسیاری دارند که هر کدام نشان دهنده یک علامت و یک مفهوم خاص به رانندگان می باشند.

این تابلو ها در تهران توسط شرکت های مختلفی تولید و عرضه می شوند. همواره سعی شده تا تابلو های ترافیکی با کیفیت و عمر مفید بالایی ساخته شوند.

قیمت فروش تابلو ترافیکی

فروش تابلو ترافیکی

هر کدام از تابلو های ترافیکی یک مفهوم یا علامت خاص را به راننده نشان می دهد، رانندگان نیز با توجه به دوره های آموزش رانندگی که دیده اند با این تابلو ها آشنایی کامل دارند.

قیمت تابلو های ترافیکی با توجه به نکاتی مانند شکل تابلو ترافیکی، رنگ تابلو ترافیکی، محل نصب تابلو ترافیکی و همچنین مواد به کار رفته در ساخت تابلو ترافیکی متفاوت است.

خرید تابلو های ترافیکی

اگر در شهر تهران به دنبال تابلو ترافیکی می باشید بهترین گزینه برای شما خرید آنلاین از سایت های عرضه کننده تجهیزات ترافیکی می باشد.

با خرید از این سایت ها واسطه ها حذف می شوند و مستقیما از تولید کننده خرید انجام می شود که باعث کاهش چشم گیر قیمت تابلو می شود.

1

  1. سلام وقت شما بخیر من سالها در زمینه ی تابلو های ترافیکی کار کردم و تجربه دارم شما برای بخش فروش جذب نیرو دارین؟ من میتونم در زمینه ی فروش تابلوها بهترین عملکرد رو داشته باشم

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما