مجموعه فرتو ترافیک شما را به خرید بهترین محصولات تجهیزات ترافیکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش علائم راهنمایی با ارزان ترین قیمت ممکن

آنچه در این مقاله می خوانید...

لیست قیمت خرید علائم راهنمایی و رانندگی شهری :لیست قیمت خرید علائم راهنمایی و رانندگی جاده ای :لیست قیمت فروش تابلو علائم راهنمای مسیر اطلاعاتی ریلی و کلافی :قیمت تابلوهای هدایت مسیر | خرید فروش تابلوهای راهنمای مسیرتعاریف و موارد كاربرد تابلوهاي انتظامی در فروش علائم راهنمایی :فروش علائم راهنمایی حق تقدم :اهمیت فروش علائم راهنمایی رعایت حق تقدم و ایست :ساخت و فروش علائم راهنمایی :قیمت تابلو راهنمایی و رانندگیشرکت های فروش علائم راهنمایی و رانندگیفروش علائم ترافیکی
فروش علائم راهنمایی با ارزان ترین قیمت ممکن

شرکت فرتو ترافیک فروش علائم راهنمایی را مستقیما و بدون هیچگونه واسطه ای از کارگاه های تولیدی علائم راهنمایی و رانندگی و با ارزان ترین قیمت روز بازار به صورت عمده، عرضه می کند.ارتباط با کارشناسان فروش علائم راهنمایی و تجهیزات ترافیکی از طریق سایت امکانپذیر میباشد.


لیست قیمت خرید علائم راهنمایی و رانندگی شهری :

شرکت های فروش علائم راهنمایی و رانندگی میتوانند مطابق با لیست قیمت تابلو های راهنمایی و رانندگی ارائه شده توسط شرکت تولیدی تابلو علائم ترافیکی فرتو ترافیک نسبت به برآورد قیمت تابلو معابر مورد درخواست کافرمایان خود اقدام نمایند.
مورد تاکید است که تمام آیتم های تابلوهای ترافیکی شهری مطابق لیست زیر با رعایت استاندارد فونت تابلوهای راهنمایی رانندگی و تولید شده با شبرنگ های ترافیکی تاریخ دار و چسب دار از برند های معتبر و مورد تایید اداره راه میباشد که میتواند برای فروش علائم راهنمایی و رانندگی اصفهان ,تهران ,مشهد ,شیراز ,تبریز ,بوشهر و تمامی استان های دیگر مورد نصب و مصرف قرار گیرد.لیست قیمت خرید علائم راهنمایی و رانندگی شهری


لیست قیمت خرید علائم راهنمایی و رانندگی جاده ای :

شرکت تولیدی ساخت علائم ایمنی فرتو ترافیک با تولید کلیه تابلو علائم ترافیکی جاده ای با ورق گالوانیزه ضد زنگ ضخامت ۱٫۵ میلیمتر مطابق با استاندارد اداره راه و دیگر ضخامت های مورد نیاز جهت تکمیل لیست صادرات تجهیزات ترافیکی و با استفاده از انواع شبرنگ های لانه زنبوری رده ۱۰ساله HIP (پربازتاب) و شبرنگ های ۷ساله EGP  (رده مهندسی پریزماتیک) جهت فراهم سازی شرایط استفاده شرکت های فروش علائم راهنمایی و رانندگی همکار برای شرکت در مناقصات فروش علائم راهنمایی و رانندگی اصفهان  ,تهران و دیگر نقاط اقدام نموده است.لیست قیمت خرید علائم راهنمایی و رانندگی جاده ای
 شرکت های پیمانکار خرید علائم ایمنی و تجهیزات ترافیکی با استفاده از لیست قیمت تابلو های راهنمایی و رانندگی فوق میتوانند نسیت به فروش تابلو علائم راهنمایی و رانندگی و تابلوهای ترافیکی شهری بصورت کامل با بست تابلو و پایه تابلو طراحی شده با فونت تابلوهای راهنمایی رانندگی استاندارد اقدام نموده و کیفیت فروش علائم ترافیکی خریداری شده خود را به کارفرمایان ترافیکی خود ضمانت نمایند.
فروش علائم ترافیکی و تابلوهای ترافیکی شهری و جاده ای توسط شرکت های فروش علائم راهنمایی و رانندگی باید متناسب با نوع و کیفیت شبرنگ ترافیکی جهت آنالیز قیمت تابلو های راهنمایی و رانندگی انجام پذیرد.


لیست قیمت فروش تابلو علائم راهنمای مسیر اطلاعاتی ریلی و کلافی :

لیست قیمت خرید تابلوهای هدایت مسیر و انواع تابلو مسیر نما بعنوان تابلوهای راهنمای مسیر مورد استفاده در معابر درون شهری و جاده ای بین شهری تولید شده توسط شرکت ساخت تابلوهای ترافیکی فرتو ترافیک به قرار زیر میباشد:

قیمت تابلوهای هدایت مسیر | خرید فروش تابلوهای راهنمای مسیر

تابلو علائم راهنمای مسیر و اطلاعاتی به روش های زیر قابل تولید قیمت دهی و فروش میباشند:

  1. کلافی بدون پایه پروفیل
  2. کلافی با پایه پروفیل
  3. ریلی بدون پایه پروفیل
  4. ریلی با پایه پروفیل

قیمت تابلوی راهنمای مسیر نیز مانند فروش تابلو علائم راهنمایی و رانندگی تابع شرایط تولید کارگاهی و استفاده از انواع شبرنگ ترافیکی مورد تایید اداره راهی با بازتاب و چسب مناسب میباشد.
تولید تابلو مسیر نما
 و خرید تابلوهای هدایت مسیر طراحی شده با ابعاد بزرگ مطابق با استاندارد اداره راه باید بصورت ریلی با ورق گالوانیزه ضخامت یک و ربع ( ضخامت ۱:۱۵ میلیمتر) انجام گیرد که در تولید علائم راهنمایی و رانندگی به فارسی و در انگلیسی با استفاده از فایل علائم راهنمایی و رانندگی pdf و نیز استفاده از آموزش تصویری علائم رانندگی توسط شرکت مشاور تاییده دار سازمان برنامه و بودجه انجام میگیرد.

آنالیز قیمت تابلوی راهنمای مسیر و تابلوهای اطلاعاتی (راهنمای مسیر) ریلی و کلافی همراه با نصب باید جهت نصب در معابر درون شهری و برون شهری توسط اکیپ های نصب مجهز و متخصص صورت گیرد تا ضمن رعایت دیتیل و جزئیات نصب از قبیل ابعاد پی تابلو دارای تجربه کاری جهت ایمن سازی مسیر باشند


تعاریف و موارد كاربرد تابلوهاي انتظامی در فروش علائم راهنمایی :

تابلوهای انتظامی به چهار دسته عمده شامل:

  1. تابلوهای حق تقدم،
  2. ممنوعيت یا محدودیت،
  3. حكم كننده
  4. و قوانين انتظامی ویژه تقسيم می شوند.

ذیلا به تابلوهای موجود در هر یک از این گروه ها پرداخته و توضيحات هر گروه در ادامه ذكر می گردد.
فروش علائم راهنمایی با ارزان ترین قیمت ممکن


فروش علائم راهنمایی حق تقدم :

این تابلوها شامل علایمي براي آگاه كردن و یا اطلاع دادن به استفاده كنندگان مسير از برخي قوانين خاص
در خصوص حق تقدم در تقاطع ها یا مسير می باشد.
این تابلوها شكل كلی یكپارچه ای ندارند.
فروش علائم راهنمایی


اهمیت فروش علائم راهنمایی رعایت حق تقدم و ایست :

تابلوهای ایست و رعایت حق تقدم داراي اهميت زیادي در كنترل تقاطع ها هستند.
اهميت این دو تابلو در تابلوهای انتظامی به حدی است كه
هر یک دارای شكل هندسی خاصی می باشند كه در سایر تابلوهای انتظامی تكرار نميشود.
این علایم به منظور اعلام حق تقدم عبور براي راه یا خياباني كه حایز شرایط لازم است،
در تقاطع با راه یا خيابان هاي دیگر مانند سه راه ها، چهارراه ها و غيره به كار گرفته مي شود.
فروش علائم راهنمایی با ارزان ترین قیمت ممکن


ساخت و فروش علائم راهنمایی :

در خرید علائم راهنمایی و رانندگی و ساخت و فروش تابلو های جاده ای و علائم راهنمایی
بدليل اهميت این علایم،آنها را باید به طور كامل با مواد منعكس كننده ساخت،
در غير این صورت باید آن ها را از درون یا بيرون نورپردازی كرد.
همچنين تابلوی ایست باید در جایي كه خطر دیده نشدن خيابان وجود دارد نصب شود.
در هر حال توقف باید در پشت خط ایست به عمل آید.
فروش علائم راهنمایی با ارزان ترین قیمت ممکن


قیمت تابلو راهنمایی و رانندگی

تابلوهای راهنمایی و رانندگی در ایران یکی از مهمترین محصولات تجهیزات ترافیکی به شمار می آیند. در قیمت گذاری تابلوهای ترافیکی عوامل متعددی تاثیر گذار است مانند ابعاد نوع نوع جنس شبرنگ مورد استفاده بر روی تابلوها به چند ساله بودن شبرنگ ها تاثیر بسزایی بر قیمت تابلو های راهنمایی و رانندگی دارد
شرکت فرتو ترافیک این امکان را به شما میدهد تا به جای خرید از واسطه ها مستقیماً از از خود کارخانه خریداری کنید.برای اطلاع از قیمت دیگر محصولات ما از قبیل قیمت کله قندی راهنمایی رانندگی، قیمت پایه تابلو و قیمت چراغ چشمک زن راهنمایی رانندگی میتوانید با همکاران ما تماس بگیرید.شرکت فرتو ترافیک یکی از برترین شرکت های فروش تجهیزات ترافیکی در ایران به شمار می آید.

فروش علائم راهنمایی

شرکت های فروش علائم راهنمایی و رانندگی

شرکت های زیادی فروش علائم راهنمایی و رانندگی می پردازند اما این مهم است که کدام یک از این شرکت‌ها می توانند تابلو های راهنمایی و رانندگی،تابلو احتیاط تحت تعلیم را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به دست مشتریان خود برسانند. قیمت پایه تابلو و شبرنگ تابلوهای ترافیکی از مهمترین فاکتورها در تعیین قیمت تابلو راهنمایی رانندگی می باشد.
تولیدکننده تابلو راهنمایی رانندگی و فروش علائم راهنمایی و رانندگی اصفهان و در شهر های دیگر ایران توسط شرکت فرتو ترافیک صورت میگیرد.

فروش علائم راهنمایی

فروش علائم ترافیکی

شرکت های فروش علائم راهنمایی و رانندگی تولید علائم راهنمایی و رانندگی را به منظور كنترل و هدایت ترافيک. و افزایش ایمنی راهها و فقط در محلهایی كه بتوان به آسانی به هدف ها رسید به كار می رود. با توجه به لزوم بهره وری بالای انواع تجهیزات ترافیکی و لوازم جاده ای بکار رفته. در سطح معابر و جاده های کشور میتوان نسبت به تهیه و تولید و ساخت و فروش. تابلوهای ترافیکی و علائم راهنمایی رانندگی. از قبیل علائم ایمنی در آزمایشگاهی. علائم ایمنی در کارگاه ساختمانی و تابلو خطر مرگ با بالاترین کیفیت در سطح کشور اقدام نمود.

همکاران ما در حوزه حمل و نقل و ترافیک و امور جاده ای مرتبط با خرید علائم ایمنی فروش علائم ایمنی در تهران. در هرچه بیشتر خدمت رسانی به هم میهنان عزیزمان میباشد. شرکت فرتو ترافیک خود تولید کننده انواع تابلوهای راهنمایی رانندگی است. قیمت گذاری تابلو های راهنمایی و رانندگی بسیار بسیار وابسته به قیمت شبرنگ تابلو می باشد. مثلاً قیمت تابلو هشدار دهنده با توجه به قیمت شبرنگ آن تابلو مشخص می شود که شبرنگ چند ساله و چه جنسی دارد.

Call Now Buttonتماس بگیرید