Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 73 in /home/xyfpcrlg/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
قیمت استوانه ایمنی - فرتو ترافیک

قیمت استوانه ایمنی

فروش علائم راهنمایی با ارزان ترین قیمت ممکن از طریق این سایت امکان پذیر می باشد. جهت دریافت قیمت استوانه ترافیکی و دیگر تجهیزات ترافیکی اعم از انواع تابلوهای ترافیکی و علائم جاده ای و رفکتور چشم گربه ای و گلمیخ و استوانه ایمنی و سرعتگیر لاستیکی و پلاستیکی و انواع جداکننده و راهبند و نیوجرسی در تهران مشهد اصفهان و…از تولید تجهیزات ترافیکی باما درارتباط باشید.

خرید استوانه ترافیکی

شاید خرید استوانه ترافیکی برای شما که دارای یک مجموعه بزرگ با پارکینگی وسیع هستید یک دغدغه باشد و در نحوه خرید و حتی انتخاب فروشنده مناسب دچار تردید و نگرانی باشید. اما با دقت و توجه به یک نکته می توانید به آسانی و بدون نگرانی استوانه ایمنی را تهیه کنید. شما در زمان خرید استوانه ترافیکی فقط باید این نکته را به یاد داشته باشید که آن را از تولید کننده اصلی اگر خریداری کنید، می توانید محصولی با کیفیت بالا و قیمتی مناسب پیدا کرده و آن را تهیه کنید. این بزرگ ترین مزیت این شیوه از خریداری کردن استوانه ترافیکی به حساب می آید.

علاوه بر این مورد شما می توانید از تولید کننده بخواهید که با توجه به نیاز شما این محصول را بسازد و دقیقا آن محصولی را تحویل خواهید گرفت که بتواند نیاز شما را بر طرف کند و این نیز از دیگر ویژگی های این شیوه خرید می باشد.

لیست قیمت استوانه ایمنی

تولید کننده استوانه ایمنی

استوانه ایمنی از جمله تجهیزاتی است که از بروز بسیاری از حوادث و تصادفات جلوگیری می کند. این وسیله ترافیکی جزو پر کاربرد ترین وسیله ها در این زمینه می باشد. استوانه ترافیکی با داشتن نوار هایی که در شب می درخشند و شب تاب هستند، رانندگان را از وجود خطر آگاه می کند. از این وسیله برای هدایت کردن و جدا کردن مسیر ها و جاده ها و پارکینگ ها و… استفاده می شود. تولید کنندگان زیادی نیز در زمینه تولید استوانه ایمنی فعالیت می کنند. یک تولید کننده استوانه ایمنی در زمان ساخت این محصول باید به نکاتی توجه کند تا محصولی که می سازد دارای استاندارد های لازم باشد و بتواند از حوادث جلوگیری کند و سلامت راننده ها و عابران پیاده را تضمین کند.

انواع کله قندی

از دیگر تجهیزات ترافیکی که تولید کنندگان زیادی به تولید آن اشتغال دارند، کله قندی های ترافیکی می باشد. نام دیگری که برای کله قندی های ترافیکی وجود دارد و گاهی با آن نام به فروش می رسند، استوانه ایمنی است. کله قندی های ترافیکی شبیه به یک مخروط هستند که رنگ هایی همچون نارنجی و زرد تولید شده و دارای نوار هایی هستند که در شب نورانی شده و می درخشد و از خطرات جلوگیری می کند. انواع کله قندی ترافیکی به آسانی در فروشگاه های عرضه کننده محصولات ترافیکی وجود دارد و می توان آن ها را تهیه و خریداری کرد.

این وسیله ترافیکی در انواع مختلفی تولید می شود اما عامل اصلی که در ساخت مدل و نوع آن موثر است، نیاز مصرف کننده یا خریدار می باشد که ساخت و ابعاد و نوع آن را مشخص می کند. تولید این کله قندی ها در ابعاد و سایز های مختلف باعث شده تا افراد متناسب با عملکردی که مد نظر دارند و نیازی که به این وسیله ترافیکی دارند ، آن را تهیه کنند

استوانه ایمنی

ارائه انواع استوانه ایمنی :

استوانه ایمنی قابل عرضه در دو جنس PU و Co Polymer و ساخته شده از انواع شبرنگ های لانه زنبوری و پارچه ای، و همچنین مقاوم در برابر اثرات جوی و خورشیدی بوده و همچنین با رنگ مخصوص و مقاوم در برابر نور خورشید قابل ارائه میباشد.

استوانه ترافیکی فلزی

یکی از پرکاربردترین تجهیزات ترافیکی در سراسر جهان، استوانه ترافیکی فلزی می باشد. این استوانه ترافیکی که نام دیگر آن استوانه ایمنی و یا سیلندر می باشد، وظیفه ی کنترل ترافیک و مشخص کردن مسیر تردد خودرو ها را دارد. همانطور که گفتیم، استوانه ترافیکی فلزی نقش بسیار مهمی در کنترل ترافیک و ایجاد آرامشی نسبی در خیابان ها دارد. این استوانه ها همچنین وظیفه ی جدا کردن مسیر ها را نیز دارند که بیشتر در خیابان ها و پارکینگ ها مورد استفاده قرار می گیرند.

جنس استفاده شده در ساخت استوانه ترافیکی فلزی از پلی اورتان مرغوب می باشد که از خم شدن و خراب شدن استوانه جلوگیری می کند و همین امر باعث طول عمر بالای این استوانه ها شده است. این ویژگی که استوانه فلزی از طول عمر بالایی برخوردار است، باعث استقبال بی نظیر کارفرمایان شده است. جهت اطلاع از قیمت سایر تجهیزات ترافیکی، میتوانید به سایت ما مراجعه کنید. پاسخ دهی آنلاین و دقیق کارشناسان ما به شما در خرید هر یک از تجهیزات ترافیکی بسیار کمک میکند و شما میتوانید خریدی آسان و مطمئن داشته باشید.

 

استوانه ایمنی


خرید کله قندی استوانه ای

همانطور که بیان کردیم کله قندی ترافیکی یا استوانه ایمنی از آن دسته از تجهیزات ترافیکی است‌ که‌ از وقوع حادثه و خطر جلوگیری می کند و سلامت راننده ها و همچنین عابران را تضمین می کند. علاوه بر این که تولید کننده های زیادی در زمینه تولید این محصول در حال فعالیت هستند،  به همین خاطر در قسمت های مختلف هر شهر و استانی شما می توانید چندین مغازه و فروشگاه فروش لوازم و تجهیزات ترافیکی را مشاهده کنید. وجود این تعداد فروشنده باعث شده است تا خرید کله قندی استوانه ای و دیگر تجهیزات ترافیکی به آسانی انجام شود و شما برای خریدن این محصولات ترافیکی دچار دردسر نشوید.

فروشندگان فراوانی نیز در زمینه فروش این محصول مشغول بوده و آن را به فروش می رسانند.  به همین دلیل می توانید با رفتن به این فروشگاه ها به راحتی استوانه ایمنی و محصولات ترافیکی دیگر را بخرید.

تنوع ابعاد در استوانه ایمنی :

ابعاد استوانه ایمنی بر اساس نیاز کارفرما متفاوت می باشد، استوانه ایمنی که در بعضی موارد با نام کله قندی یا میل باتومی ترافیکی شناخته می شود همیشه مورد تقاضای پیمانکاران ترافیکی در سطح مناطق شهرداری و یا سازمان ترافیک استان ها بوده، و در بحث ایمن سازی معابر و همچنین در بحث ایمنی جاده ای مورد توجه بوده است.

 • از آنجا که استوانه ایمنی یکی از محصولات پرطرفدار از سری محصولات تجهیزات ترافیکی می باشد، در مجموع ترافیک ساز بسته به نیاز کارفرما انواع استوانه های ایمنی وبسته به نوع مصرف، استوانه ایمنی با کیفیت های متفاوت در برندهای مختلف ارائه می شود.

استوانه ایمنی

توجه در انتخاب محصولات ترافیکی از جمله استوانه ایمنی :

پایین‌ترین قیمت استوانه ایمنی که معمولا با مواد کهنه و غیر قابل اعتماد ساخته شده، و عموما پس از چند روز از نصب آن، استوانه در اثر برخورد های متداول خودروها، از محل جدا شده و و یا پاره می شود که قابلیت تایید نظر کارفرما را نخواهد داشت.

استوانه ایمنی

 • استوانه‌های ایمنی معمولا به دلیل نیاز به انعطاف بالا به دلیل برخوردهای متداوم با خودروهای سبک و سنگین، نیاز به استفاده از مصالح انعطاف پذیر دارد. بدین سبب استفاده از مواد مرغوب جهت تولید استوانه ایمنی پیشنهاد می شود .

استوانه ایمنی

 

با توجه به دارا بودن مجموعه فرتو ترافیک از تجربه استفاده از چندین تامین کننده و تولید کننده تجهیزات ترافیکی، بخصوص استوانه های ایمنی، برآن شده ایم تا تجربه استفاده از این برندها را در اختیار مشتریان و همکاران خود قرارداده، و با پیشنهاد پایین ترین قیمت همکاری در جهت ایجاد همکاری مداوم و همیشگی با مجموعه های مختلف، ارتباطات خود را به بهترین شکل گسترش دهیم.

استوانه ایمنی

تاثیر شرایط آب و هوایی بر کیفیت استوانه ایمنی :

از آنجا که استوانه ایمنی به دلیل نصب شدن در مکانهای پر درد و به دلیل شرایط آب و هوایی که در مناطقی با بارش زیاد و یا رطوبت بالا باعث ایجاد چرک پذیری و همجنین کم شدن خاصیت رفلکت ویا چسبندگی برچسب شبرنگ آن می‌شود، و به همین سبب استفاده از شبرنگهایی باسازگاری بالا در شرایط آب و هوایی پرباران و هم در شرایط آب و هوای بیابانی مورد نیاز خواهد بود.

استوانه ایمنی

خرید استوانه ایمنی

توجه به علایم و هشدارها بسیار مهم بوده و موجب افزایش نظم در جامعه می‌شود. برای این کار قوانین مختلف تصویب می‌شوند وبسیاری از آنها با کمک علایم و هشدارها افراد را مطلع می‌سازند. یکی از مهمترین وسایلتجهیزات ترافیکی استوانه های ایمنی و ترافیکی می باشند. پیش از خرید استوانه ترافیکی، بهتر است به بررسی ویژگی‌های مهم آن بپردازید. کله قندی ترافیکی از پر کاربرد ترین تجهیزات ترافیکی می باشد. قیمت کله قندی پلاستیکی در لیست قیمت های بالا آمده است.در ادامه همراه ما باشید تا درباره ی دیگر تجهیزات ترافیکی از قبیل میله ترافیکی مطالب بیشتری گفته می شود.شبرنگ مورد استفاده برای استوانه ترافیکی بصورت شبرنگ نقره ای پاره نشو از جنس پی وسی یا بصورت پارچه ای میباشد. همچنین برای اطلاع از آخرین قیمت استوانه ترافیکی و خرید اینترنتی تجهیزات ترافیکی و خرید استوانه ایمنی و همچنین خرید حضوری میتوانید با شماره های قرارداده شده تماس بگیرید. تا متخصصان ما پاسخگوی شما باشند.

استوانه ایمنی
دلیل استفاده از استوانه های ترافیکی

حتما شما هم تا کنون با مخروط ایمنی  و استوانه های ترافیکی در جاده‌های شهری، غیر شهری، پیاده‌رو‌ها و سایر معابر رو به رو شده‌اید و می‌دانید که اینگونه تجهیزات به عنوان علائم ایمنی و هشدار مورد مصرف قرار می گیرد. این تجهیزات ترافیکی در واقع یکی از مهم ترین و پر کاربرد ترین تجهیزات ترافیکی قلم داد می شوند. مخروط ترافیکی، مانع پلاستیکی ترافیکی، مخروط ایمنی و مخروط پارکینگ از دیگر نام‌هایی است که در تولید و تجارت این محصولات به کار برده می‌شود. اما منظور از تمامی این نام‌ها استوانه ترافیکی و کله قندی ترافیکی است. با استفاده از این استوانه های ترافیکی قرارگیری آنها در مسیرهای مستقیم، می‌تواند بسیاری از خطرات و ریسک های ناشی شده از عدم توجه راننده و یا عابر را به حداقل برساند. همچنین برخی از انواع استوانه‌های ترافیکی علاوه بر نشان دادن جهت و فرمان ترافیکی، می‌توانند به عنوان یک مانع قلم داد شده و باعث تغییر مسیر رانندگان در جهت درست برای جلوگیری از هرگونه برخورد شوند. که این خود باعث پایین آمدن درصد بالایی از تصادفات می شود.

استوانه ایمنی

به طور کلی اگر در خصوص کاربردهای استوانه ترافیکی برای شما صحبت بخواهیم توضیح دهیم یا به عبارتی به طور کلی موارد کاربرد این استوانه های ترافیکی را برای شما بازگو کنیم باید آن را به سه بخش مختلف تقسیم کنیم :
1.مشخص کردن محدوده مجاز و صحیح مسیرهای جاده‌ای
2.تعیین محدوده صحیح پارک خودروها
3.کنترل خودروها و مجزا کردن مسیرها


قیمت استوانه ترافیکی

میله ترافیکی نام دیگر استوانه ترافیکی می باشد که سعی کردیم در متن بالا برایتان ویژگی ها و کاربرد های این محصول را به اختصار بگوییم. در میان قیمت ها قیمت استوانه ترافیکی اصفهان در میان مشتریانمان بیشتر پرس و جو می شود. ما در شهر های مختلف به تولید و پخش انواع تجهیزات ترافیکی میپردازیم. برای خرید استوانه ترافیکی از شرکت فرتو ترافیک کافیست با متخصصین ما در حوضه فروش تماس بگیرید. تا به شما اطلاعات دقیقی از انواع موانع ترافیکی پلاستیکی، کله قندی فلزی، مانع ترافیکی یو شکل،استوانه ترافیکی فلزی، استوانه ترافیکی بارز، استوانه ترافیکی و کله قندی  و سایر محصولات و تجهیزات ترافیکی ما به شما ارائه دهند. همچنین برای خرید اینترنتی تجهیزات ترافیکی و قیمت استوانه ایمنی کافیست با ما در ارتباط باشید. همکاران ما در دفتر رسمی شرکت در تهران آماده انواع مشاوره حضوری و اخذ قرار داد با شما مشتریان و پیمانکاران عزیز می باشند.
استوانه ایمنی


قیمت استوانه ترافیکی

از مهمترین و کاربردیترین تجهیزات ترافیکی که از آن به منظور جداسازی بخشی از مسیر و هدایت کننده رانندگان به سمت دیگر بکار گرفته می شود؛ استوانه های ترافیکی هستند. این تجهیزات ترافیکی کمک میکنند از هرج و مرج راه های خیابان ها و جاده ها می کاهد. قیمت استوانه ترافیکی تولید شده در شرکت فرتو ترافیک به نسبت کیفیتشون بسیار مقرون به صرفه است. در زمینه کاهش هرج و مرج و هدایت رانندگان کله قندی ها از جمله کله قندی فلزی و پلاستیکی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. از لحاظ قیمتی قیمت کله قندی ترافیکی و قیمت تابلو سرعت گیر تولید شده در شرکت فرتو ترافیک به نسبت کیفیتشان بسیار مقرون به صرفه است. نصب استوانه ترافیکی بسیار آسان میباشد و می شود در مدت زمان کم آنها را نصب کرد. اکثر تجهیزات ترافیکی در کرج، تهران همچنین سایر و شهر ها محصولات و تجهیزات ترافیکی مورد نیاز خود را از طریق شرکت ما تامین میکنند.استوانه ایمنی

تولید کننده استوانه ترافیکی

در حال حاضر ما برای شما درون سایت علاوه بر تمامی مشخصات و ویژگی های محصولاتمان برای مثال انواع مخروط و استوانه ترافیکی تولید شده در شرکت فرتو ترافیک با بالاترین میزان تنوع قابل قرار داده ایم و آنها به راحتی قابل مشاهده می باشد. برای اطلاع از قیمت محصولات ارائه شده در شرکت فرتو ترافیک با شماره هایی که در سایت قرار داده شده است تماس حاصل نمایید. این نکته را مد نظر قرار دهید شما با خرید از ما مستقیما از تولید کننده استوانه ترافیکی و سایر تجهیزات تراقیکی خرید انجام می دهید و این از هر لحاظ به نفع شماست.

لیست قیمت مخروط ایمنی

همانطور که میدانید، مخروط ایمنی وسیله است که در جهت هدایت ترافیک درون شهری و برون شهری از آن استفاده میکنند. همچنین از استوانه ایمنی برای هدایت مسیر و راهنمایی رانندگان نیز استفاده می شود. این استوانه ایمنی به علت داشتن نوار های منعکس کننده ی نور، دید کافی را در شب به رانندگان می دهند. اگر شما به دنبال خرید و یا لیست قیمت مخروط ایمنی می باشید، بهتر است با فروشگاه های حضوری محل زندگیتان مشورتی داشته باشید. و یا اگر قصد دارید به صورت آنلاین از قیمت مخروط ایمنی اطلاع کسب کنید، بهتر است سایت و فروشگاهی معتبر را انتخاب کنید.

قیمت کله قندی استوانه ای

حتما شما نیز کله قندی استوانه ای یا استوانه ایمنی را در مسیر های در حال ساخت و یا مکان هایی که قصد کنترل کردن ترافیک را دارند دیده اید. کله قندی استوانه ای در مکان های دیگری نیز مورد استفاده قرار میگیرد. از جمله این مکان ها می توان به جاده های شهری و غیر شهری، پیاده رو ها و معابر، مکان هایی که کارگران مشغول به ساخت و ساز هستند و … اشاره کرد. اگر قصد خرید کله قندی استوانه ای را دارید، بهتر است ابتدا از قیمت آن مطلع شوید. برای کسب اطلاعات چه در مورد قیمت کله قندی استوانه ای و چه در مورد جنس و سایر موارد، می توانید به صورت حضوری و آنلاین این کار را انجام دهید.

همکاران ما در بخش پشتیبانی این مجموعه آماده خدمت رسانی و دادن مشورت و راهنمایی لازم به شما می باشند.

استوانه ایمنی

قیمت تجهیزات ترافیکی

تجهیزات ترافیکی که شامل انواع مختلفی از یراق آلات و دیگر موارد میشود، امروزه از کاربرد فوق العاده ای برخورد شده است. امروزه تجهیزات ترافیکی از جمله استوانه ایمنی، کله قندی ترافیکی، گل میخ های پلاستیکی و دیگر موارد بسیار کاربردی هستند. مهم ترین کاربرد تجهیزات ترافیکی، حفظ جان و امنیت عابران پیاده، خودروها و سرنشینان آن، کارگران و مدیریت کردن ترافیک در سطح شهر و بیرون شهر می باشد. در واقع تجهیزات ترافیکی وظیفه ی سر و سامان دادن ترافیک و هرج و مرجی که در خیابان ها به وجود می آید را دارد. برای اطلاع از قیمت تجهیزات ترافیکی مدنظر خود کافیست همین حالا با ما تماس بگیرید.

از آنجایی که تجهیزات ترافیکی در اغلب موارد در فضا های باز مورد استفاده قرار میگیرند، جنس ساخته شده ی آنها بسیار اهمیت دارد. اگر برای شما هم این موضوع که تجهیزات ترافیکی و ایمنی شما از جنس و مرغوبیت بالایی برخوردار باشد مهم است، به شما پیشنهاد می کنیم در این زمینه جستجو کافی را چه به صورت حضوری و چه غیر حضوری داشته باشید.

36

 1. وقتتون بخیر
  بنظرم قیمتاتون خیلی مناسبتره البته ممکنه بخاطر این باشه که مستقیما از خود تولید کننده خرید میشه و این عالیه همین استوانه با همین جنس و مارک در دیجی کالا یا بقیه سایت ها بالاتر زده

  • سلام وقتتون بخیر .من میخوام این استوانه ها رو به مدیر ساختمان معرفی کنم فکرمیکنم خیلی بدرد میخوره چون همیشه وبدون توجه بعضی افراد باپارک نابجای ماشینهاشون بنوعی سد معبر میکنن.باتشکر ازمطالب مفیدتون حتما مورد استفاده ی عالی داره ..

 2. سلام وقت شما بخیر قیمت‌های سایت خیلی خوب هستش و من نسبت به سایتهای دیگه مقایسه کردم خیلی عالی هست ممنونم تو این اوضاع اقتصادی بد جامعه شما به فکر خریدار هم هستید موفق باشید.

 3. سلام و عرض ادب خدمت شما تولید کننده گرامی
  امیدوارم با خرید و نصب انواع این استوانه های پلاستیکی توسط راهداری ها در جاده‌های کشور که تا حدودی از میزان تصادفات رانندگی کاسته بشود و دیگر شاهد ازدست رفتن جان هم وطنان عزیز نباشیم با آرزوی پیشرفت و آبادی کشور جمهوری اسلامی ایران

 4. سلام. وقتتون بخیر من از محصولات این سایت خریداری کردم و بسیار راضی بودم. کیفیت خوب و عالی و محصولات درجه یک بعلاوه ی قیمت مناسب. به دوستانم هم این سایت رو معرفی کردم. آرزو میکنم همیشه موفق باشید.

 5. با عرض سلام و خسته نباشید،گاهی وقتها تو مسیری که میریم یه اتفاق کوچک مثل پنچری ،یا خراب شدن ماشین ما رو مجبور به توقف میکند ،و این قیف ها واقعا لازم هستند در اینجور مواقع برای هشدار به بقیه ماشین ها که اونا رو از وجود ما آگاه کند،ممنون و سپاس فراوان از مجموعه پر تلاش فرتو

 6. با سلام و خدا قوت خدمت تمامی دست اندرکاران مجموعه فوتو گرافیک
  علاوه بر کیفیت و مرغوبیت کالاهاتون قیمتشون هم مناسب بود و ترغیب کننده برای خرید که خیلی از این خرید خرسندم
  ممنون میشم بقیه کالاهاتونم معرفی بفرمایید

 7. باسلام پیشتر نمونه استوانه ترکیبی ایرانی رو از سایت شما تهیه کردم. نمونه های آسیابی مقاومتشون در حد برخورد خودرو تا چه میزانی هست؟

 8. با سلام و احترام
  امروزه شاهد افزایش عبور و مرور وسایل نقلیه در سطح خیابان ها و جاده ها هستیم که سبب ایجاد هرج و مرج شده است،به این منظور تجهیزات ترافیکی تا حد زیادی به سر و سامان دادن این اوضاع کمک می کنند. استوانه های ترافیکی که به آن سیلندر ترافیکی هم گفته می شود، از تجهیزات ترافیکی پرکاربرد در سراسر جهان به شمار میرود که برای مشخص کردن مسیر تردد وسایل نقلیه در معابر استفاده می شوند، واین که مجموعه شما توانسته انواع و اقسام محصولات خود را به این کاملی توضیح بده و لیست قیمت رو در اختیار مشتری قرار بده ک مشتری بتونه با خیال راحت انتخاب و ثبت سفارش کنه باعث خوشحالی ک این مجموعه کادری با این نظم و دقت رو داره که به وقت مشتری احترام میگذره و خرید رو برای مشتری آسان میکنه

 9. سلام و خسته نباشید
  محصولات مجموعه فرتو بسیارباکیفیته ما چند وقت پیش چندعدداستوانه ایمنی سفارش دادیم چون کار ساخت و ساز ساختمان داشتیم و ی سری وسایل ساختمانی رو توی خیابان گذاشته بودیم ازاین استوانه ها برای برخورد نکردن وسایل نقلیه به وسایل ساختمانی استفاده کردیم عالی و قیمت مناسب بود ی چندماهی تو افتاب بی استفاده بودن که دیدم اصلا رنگشون تغییر نمیکنه واقعا ممنونم

 10. با سلام و خسته نباشین به مجموعه فرتو ترافیک. لیست قیمت های استوانه ترافیکی را دیدم قیمت ها واقعا بصرفه بودند حتما به پیمانکار گزارش خواهم داد تا از مجموعه فرتو ترافیک استوانه ترافیکی خریداری کنیم. با تشکر

 11. سلام وقت بخیر من محصولات سایت رو دیدم واقعاً برا هر راننده ای لازم هستش من خوشم اومد چون برا تو پارکینگ و تو جاده لازم میشه به شما هم پیشنهاد میکنم چون لازمتون میشه

 12. سلام با تشکر از محصولات خوبتون ما برای یک پروژه از شما خرید کردیم واقعا خوب بود هم قیمت ها هم کیفیت با تشکر از تیم خوب شما موفق باشید

 13. سلام خسته نباشید.ممنون که قیمتها رو لیست کردید.من از استوانه کله قندی خریداری کردم بسیار مرغوب و خوب هستند.و راضی هستم.

 14. سلام . استوانه های ایمنی به عنوان یک وسیله راهنما استفاده میشن و در خیابان ها و… نیازه که استفاده بشه

 15. سلام. استوانه های ترافیکی این سایت عالی هستش. هم مقاوم اند و هم کیفیت بالایی دارند. ممنونیم ازتون

 16. با سلام خسته نباشید
  چند وقته اسیابی درجه ۱ رو از شما برای کارام خرید کردم و در معرض نور مستقیم افتاب قرار داشتن و تا الان که رنگشونو از دست ندادن و ممنونم بابت کیفیت ساخت عالی کسی قصد خرید داره حتما بخره پشیمون نمیشه

 17. سلام وقت بخیر من از مدل درجه 1 اسیایی خرید کردم و خیلی عالی بود . برای تعیین جا در پارکینگ منزل خریداری کردم و در مقابل افتاب و برف و بارون اصلا شکل و کیفیت رو از دست نمیده .

 18. سلام وقت بخیر
  این استوانه های ایمنی و تجهیزات ترافیکی که در نظر گرفتین فوق العاده هست مخصوصا برای ما که جلوی منزلمان افراد دیگر پارک میکنن و دغدغه داشتیم تا جلوی آن را بگیریم
  ممنونم از کالای خوبتون

 19. سلام وقت بخیر
  قیمتاتون باورنکردنیه من اینجا توی شهر خودمون زنجان قیمت گرفتم خیلی بالاتر از این قیمتاست ک شما گذاشتید

 20. چقدر خوب که قیمت گذاشتید خریدار تکلیف خودشو میدونه ک میخواد خرید کنه یا خیر اینکارتون جای تحسین داره

 21. از این محصولات ایمنی فقط همین استوانه ها و مخروط هارو ب وفور می بینیم. و بسیارهم کاربردی هستن.

 22. از خیلی از مسایل نباید به راحتی گذر کرد ما وقتی موقع رانندگی به حد و حدود تأیین شده برای مرز خیابون هامون نگاه میکنیم شاید به چشممون نیاد که با این استوانه ها ایمنی تردد با وسایل نقلیه چند برابر شده . خیلی از مردم ما نمی‌دونم که فروشگاهی هم برای این محصولات وجود دارد که به راحتی در اختیار ما قرار میده…با تشکر

 23. سلام خدا قوت و خسته نباشید میگویم به مجموعه فرتو ترافیک و از تولید و پخش علایم ترافیکی با کیفیت و قیمت مناسب از ایشان تشکر میکنم همانطور که گفته شد استوانه ایمنی قابل عرضه در دو جنس PU و Co Polymer و ساخته شده از انواع شبرنگ های لانه زنبوری و پارچه ای، و همچنین مقاوم در برابر اثرات جوی و خورشیدی بوده و دارای رنگ مخصوص و مقاوم در برابر نور خورشید میباشد حتما برای تهیه این محصول از این مجموعه و سایت خوبشون دیدن بفرمایید

 24. سلام یادمه موقع تمرین موتور سواری دربدر این استوانه های ایمنی بودیم البته اون موقع محل فروش و اسمش رو هم نمی دونستیم.

 25. سلام استوانه ایمنی خیلی خوبه فقط بخوای براپنچرکردی بزاری پشت ماشین توصندوق عقب سواری خیلی جامیگیره

 26. از سایت ایمن ترافیک محصولات بسیار خوبی را در اختیار ما قرار می‌دهد و همینطور سایت و برند فر تو که از تابلوها و همینطور محصولات ترافیکی آنها سالهاست که داریم خریداری می‌کنیم و به دست مصرف کننده می دهیم و استفاده می کنیم از استوانه‌ها هم که برای ما ارسال کردید بسیار راضی هستیم و خواستم این رضایت رو به دیگران هم اعلام کنم درود بر شما

 27. سلام وقت بخیر خسته نباشید ، من باز میخوام مزاحم بشم از این نوع استوانه ایمنی سفارش بدم واس مدرسه و ورزش بچه ها ممنون میشم پاسخگو باشید

 28. باسلام و صبح بخیر محصولات خوب است خصوصا که برای جلووگیری از تصادف ها و جان باختن هم وطن های ما خیلی وسیله خوبی است و با توجه به قیمت هایی هم که گزاشتید واقعا عالی هستند و مناسب و به صرفه

 29. سلام… توضیحات بسیار خوبی در زمینه شاخص های برجسته فرایند تولید و استفاده از ماشین الات مدرن ارائه شد… من پیشنهاد می کنم حتما از صفحات سایت بازدید کنید… با سپاس از توجه تولید کننده به تداوم حفظ کیفیت برتر این محصولات

 30. درود و خسته نباشید محصولتون خیلی با کیفیت بود ممنون از شما همیشه موفق و سر بلند باشید

 31. سلام خسته نباشین با توجه به لیست قیمتی که توی سایت قرار دادین ارسال بار برای شهرستان ها رایگان هست یا هزینه ی ارسال رو باید خود مشتری پرداخت کنه؟

 32. سلام بسیار از سفارشم راضی بودم اگر چه من قبلا از فروشگاه ها به صورت حضوری خرید می کردم اما خرید از سایت شما به من نشان داد که تجهیزات ایمنی ترافیک را می توانم در مدت کوتاه با کیفیت و قیمت عالی دریافت کنم و نگران ترافیک و وقت برای تهیه کالای مورد نظرم نباشم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما