Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 12 in /home/xyfpcrlg/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
مخروط ترافیکی شبرنگ دار - فرتو ترافیک

مخروط ترافیکی شبرنگ دار

مخروط ترافیکی شبرنگ دار که کاربرد های زیادی دارد و در اندازه و ابعاد متفاوتی تولید می شود که هر اندازه ای مخصوص یک کار است. این مخروط دارای انواع جنس ها و کیفیت ها و قیمت های مختلفی می باشد که در بازار به فروش می‌رسد.

قیمت مخروط ترافیکی شبرنگ دار کوتاه

مخروط ترافیکی شبرنگ دار چیست؟

مخروط ترافیکی شبرنگ دار چیست؟ مخروط ترافیکی شبرنگ دار و سرعت گیر پلاستیکی در مشهد، مخروط هایی است که در بسیاری از اماکن عمومی مانند پارکینگ ها، نمایشگاه ها، خیابان ها، مقابل ساختمان ها، پارک ممنوع ها و سایر جاها مورد استفاده قرار می گیرد.

از این مخروط برای مشخص کردن مسیر های عبور و خروج، سد معبر، جلوگیری از ورود افراد یا خودرو ها به یک محل خاص، هشدار برای افراد هم استفاده می شود.

شما مخروط های ترافیکی را بیشتر در دست پلیس های راه دیده اید که در کنار جاده ها استفاده می کنند. مخروط های ترافیکی تقریبا ۶٠ سانتی متر است و دو یا یک نوار شبرنگ به دور آن پیچیده شده است و بعضی از آنها هم می توان بر سرشان لامپ هشدار دهنده و چشمک زن بست.

از سایر کاربرد های مخروط ترافیکی می توان به نظارت بر ترافیک، هشدار به رانندگان، جدا سازی راه های، مشخص کردن مسیر ها و غیره اشاره کرد.

مخروط ترافیکی شبرنگ دار دارای یک پایه پلاستیکی و یا لاستیکی مربعی شکل و بدنه ای پلاستیکی می باشد.  وزنش متناسب با ارتفاعش است و وقتی در اثر برخورد ضربه ای می افتد، راحت به حالت اولش بر می گردد.

عرضه کنندگان مخروط ترافیکی شبرنگ دار در کاشان

عرضه کنندگان مخروط ترافیکی شبرنگ دار در کاشان عرضه کنندگان مخروط ترافیکی و سرعت گیر پلاستیکی اصفهان ، برای عرضه این محصول باید به چند نکته توجه کنند که مهم ترین آن بحث کیفیت مخروط است. اگر مخروط از کیفیت خوبی برخوردار نباشد در برابر ضربه آسیب می بیند و خیلی زود فرسوده و ساییده می شود. این مخروط ها چون اکثرا در برابر خورشید هستند و آفتاب مستقیم خورشید به آنها می تابد، برای همین باید از جنس خوبی برخوردار باشد و در برابر خورشید مقاوم باشد. جنس مخروط و کیفیت آن بستگی به مواد اولیه به کار رفته در ساخت آن دارد. اگر جنس مواد اولیه‌ای که می خواهند با آن مخروط ترافیکی شبرنگ دار را بسازند، جنسی خوب و درجه یک باشد، آن مخروط دیر تر فرسوده شده و در برابر نور خورشید و ساییدگی هم مقاوم خواهد شد.

عرضه مستقیم و بدون واسطه یکی دیگر از عواملی است که عرضه کنندگان مخروط باید به آن دقت کنند. هر چه یک محصول بی واسطه و مستقیم به دست مصرف کننده برسد، قیمت آن هم مناسب تر و ارزان تر بدست خواهد آمد.

1

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما