Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 18 in /home/xyfpcrlg/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
کله قندی ترافیکی - فرتو ترافیک

کله قندی ترافیکی

کله قندی ترافیکی که با نام دیگر مخروط ایمنی نیز شناخته می شود یکی از وسایل بسیار مفید در امر کنترل ترافیک به شمار می آید زیرا از این وسیله در اموری مانند یکی نمودن چند راه مختلف، نشان دادن محدوده راه سازی و فعالیت کارگران، کنترل نمودن ترافیک های سنگین و نظارت بر آنها، هدایت نمودن ماشین ها به سمت مشخص و… استفاده می شود به همین دلیل روز به روز بر میزان فروش آن افزوده می گردد و عوامل مختلفی نیز بر قیمت آن تاثیرگذار هستند که در ادامه بیشتر به آن خواهیم پرداخت.

قیمت کله قندی ترافیکی مخروط دار در تهران

7 دلیل مرغوبیت کله قندی ترافیکی

7 دلیل مرغوبیت کله قندی ترافیکی همانطور که در بالا اشاره شد این محصول بسیار پرکاربرد می باشد و به همین علت آنها را در مدل های مختلف تولید می کنند تا بتوانند نیاز های مختلف سیستم کنترل ترافیکی را برطرف نمایند البته لازم به ذکر است که در هنگام خرید آن باید به چند نکته توجه نمود که ما در اینجا هفت مورد از مرغوبیت کله قندی را برای شما به اختصار بیان می نماییم تا بتواند در خرید به شما کمک کند.

  1. استوانه این محصول باید دارای دو رنگ باشد که نظر رانندگان را جلب کند.
  2. از نوار های شبرنگ با کیفیت بر روی استوانه استفاده شود که در هنگام شب نیز دیده شوند.
  3. وزن سبک و مناسبی داشته باشد که حمل آن را راحت گرداند و موجب آسیب رساندن نشود.
  4. جنس زیر آن باید پلاستیکی بوده و تا حدودی به زمین بچسبد تا باد نتواند به راحتی آن را جا به جا کند.
  5. جنس آنها بسیار سخت نباشد تا در هنگام برخورد خودرو به آنها، آسیب جدی به خودرو و سرنشینان آن وارد نکند.
  6. برای مکان هایی که می خواهیم مدت زمان زیادی از آنها استفاده کنیم در پایه پیچ هایی تعبیه شده باشد تا بتوان آنها را در زمین فیکس نمود.
  7. در پایان باید به موارد اولیه به کار رفته در آن توجه داشته باشید تا با دوام تر بوده و مدت زمان بیشتری کار کند.

عرضه کنندگان کله قندی ترافیکی مخروط دار

عرضه کنندگان کله قندی ترافیکی مخروط دار عرضه کنندگان کله قندی مخروط دار این محصول را با کیفیت بالا و استاندارد های قابل قبول به خریداران عرضه می کند تا بتواند نظر مثبت مشتریان خود را جلب نماید.

سازمان های کنترل ترافیکی بیشتر به دنبال کله قندی های مناسب و مرغوب می گردند تا بتوانند به وسیله آن کار خود را به خوبی انجام دهند و همچنین در هزینه های سازمان نیز صرفه جویی به عمل بیاورند به همین منظور قیمت این محصول نیز بر خرید آنها اثرگذار است.

خریداران می توانند به راحتی با مراجعه به صفحه فروش عرضه کنندگان مخروط های ایمنی، آن را با کیفیت بالا و همچنین قیمت مناسب به راحتی تهیه نمایند.

1

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما