Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 31 in /home/xyfpcrlg/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
جداکننده خطوط ترافیکی - فرتو ترافیک

جداکننده خطوط ترافیکی

جداکننده های خطوط ترافیکی به منظور برقراری نظم و مقررات ترافیکی در سطح خیابان‌ ها و یا حتی جاده ‌ها و بزرگراه ‌ها مورد استفاده قرار می گیرند. این جداکننده ها توانسته اند حجم بار ترافیکی را به طرز چشمگیری کاهش دهند و ایمنی را برای جاده ها و خیابان ها تامین کنند. قابل ذکر است که سایت شرکت ما به عنوان یکی از مراکز توزیع جداکننده خطوط ترافیکی این تجهیزات را با کیفیتی بالا و قیمتی مناسب به مشتریان خود عرضه می کند.

مراکز توزیع جداکننده خطوط ترافیکی

نکات مهم در انتخاب جداکننده ترافیکی پلاستیکی

نکات مهم در انتخاب جداکننده ترافیکی پلاستیکی نکات مهم در هنگام خرید جداکننده ترافیکی پلاستیکی:

  • سعی کنید جنس پلاستیک مقاوم و مرغوب باشد
  • دارای رنگ های مناسب جهت تشخیص مسیر در شب باشدجداکننده های ترافیکی اصولاً دارای سایز و تفاوتی با یکدیگر می باشند که در سطح معابر برای جدا کننده خطوط ترافیک، ورودی و خروجی اتوبان ها و … استفاده می ‌شوند.

جنس جداکننده ترافیکی از چیست:

اصولاً جدا کننده های ترافیکی از مرغوب ترین نوع پلاستیک بتن و یا فلز تولید می شوند که در این میان مرسوم ترین نوع جداکننده ترافیکی نوع پلاستیکی آن می باشد که حمل و نقل این جداکننده بسیار راحت بوده و با همه شرایط جوی به خوبی قابل تطبیق می باشد.

جدا کننده ترافیکی باید چه خصوصیاتی داشته باشد؟

در مقابل وجود حرارت رطوبت و … باید سازگار بوده و به خوبی بتواند شرایط مختلف آب و هوایی را تحمل کند و کیفیتش از بین نرود. از جداکننده های ترافیکی پلاستیکی در چه مواقعی استفاده می شود؟

  1. قابل استفاده در مناطق شهری
  2. پیاده رو ها
  3. فروشگاه ها
  4. ساختمان های در حال ساخت
  5. پارکینگ و اتوبان های خارج از شهر
  6. و …

مناسب ترین رنگ برای جداکننده ترافیکی:

غالبا رنگ زرد در جداکننده ها باعث می شود که این نور بازتاب خوبی داشته باشد و به آسانی برای رانندگان و عابرین پیاده قابل دید باشد.

فروش مستقیم جداکننده خطوط ترافیکی

فروش مستقیم جداکننده خطوط ترافیکی

با توجه به ویژگی ‌های جدا کننده خطوط ترافیکی، استفاده از این تجهیزات می ‌تواند کمک زیادی در برقراری نظم و کنترل ترافیک داشته باشد. در واقع خرید جداکننده های ترافیکی می ‌تواند بروز خسارات مختلف را به حداقل برساند و از وقوع این حوادث پیشگیری کند.

بنابراین هزینه ای که بابت خرید این تجهیزات می‌ شود در مقابل مزایای پیشگیری از بروز حوادث مختلف بسیار ناچیز می باشد. پیشنهاد ما به خریداران این گونه تجهیزات این است که سعی کنید با کیفیت ترین و مقاوم ترین نوع این تجهیزات را خریداری کنید تا ماندگاری آن بالا باشد. فروش جداکننده ترافیکی بیشتر، مورد استقبال راهنمایی و رانندگی است. چنانچه این افراد تجهیزات مذکور را به صورت عمده خریداری کنند، قیمت آن برای خریدار کمتر می شود.


فروش جداکننده ترافیکی

جدا کننده ترافیکی یکی از پر کاربرد ترین تجهیزات ترافیکی محسوب می‌شود. بهترین ویژگی جدا کننده ترافیکی پلاستیکی این است که گ امکان بازیافت بعضی مدل ها و استفاده مجدد از آنها وجود دارد. همچنین مقاومت در شرایط آب و هوایی مختلف دارند. به همین دلیل است که بیشتر از سایر مدل ها خواهان دارند. در رابطه با قیمت جداکننده ترافیکی پلاستیکی باید عرض کنم که به نسبت کیفیتشون بسیار مقرون به صرفه می باشند. در زمینه فروش انواع تجهیزات ترافیکی به خصوص فروش جداکننده ترافیکی هدف ما رضایتمندی مشتریانمان است. قطعا با یکبار خرید از ما به جمع مشتریان دائمی ما میپیوندید.جداکننده خطوط ترافیکی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما