Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 15 in /home/xyfpcrlg/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
کفپوش قرمز شیاردار - فرتو ترافیک

کفپوش قرمز شیاردار

کفپوش قرمز شیاردار

با توجه به این که در چند دهه اخیر شهرداری به عابرین پیاده و نیازهای آنها اهمیت بسیار قائل است، برای افراد کم بینا و نابینا به منظور هدایت یک مسیر متفاوت با کف پوش های بتنی شیاردار درست کرده است.

شما هم اگر قصد خرید کفپوش قرمز شیاردار برای مسیرهای پیاده روی دارید، می‌توانید این کف پوش ها را در ابعاد و اندازه های مختلف با ضخامت گوناگون در متراژ مختلف خریداری کرده و به کار بگیرید.

کفپوش قرمز شیاردار

موارد استفاده از کفپوش شیاردار

کفپوش قرمز شیاردار کفپوش بتنی شیاردار نوعی کفپوش های ایمنی بوده که در برابر گرد و خاک، ساییدگی و سایر مواد شیمیایی بسیار مقاوم است. این کفپوش ها به دلیل خاصیت ضد لغزش بودن برای افراد کم بینا و نابینا گزینه بسیار مناسب است.

موارد استفاده از این کفپوش های شیاردار بتنی گسترده است و به این افراد کمک می‌ کند که به کمک عصا بتوانند مسیر حرکت خود را پیدا کنند. شیار ها در مکان‌ هایی که فرد نابینا باید حرکت کنند به صورت شیار دار و در مکانهایی که باید ایستاد به صورت دکمه‌ ای است.

کفپوش های شیاردار مخصوص نابینایان به صورت خطوط موازی است که معمولاً به صورت دو لایه بوده، لایه زیرین آن ضخامت بیشتری داشته و لایه رویی به صورت رنگی برای جنبه زیبایی می باشد.

معمولا این محصول در جنس های گرانولی نیز تولید می‌ شود که به آنها پارک پوش هم گفته می‌ شود و برای پوشش دهی مهدکودک، پارکها، فضای باز، کارخانجات، زمین های ورزشی، باشگاه های وزنه برداری، انواع ویلا و اطراف استخرها گزینه مناسبی می باشد.

موارد استفاده از این کفپوش ها حتی در ایستگاه‌ های مترو هم امروزه مشاهده می‌ شود. و برای داشتن یک شهر استاندارد که بتوانند تمام اقشار به راحتی در آن راه بروند، این کف پوش ها لازم می باشد.

مراکز فروش کفپوش قرمز شیاردار

کفپوش قرمز شیاردار مراکز و مکان هایی که در بالا ذکر شده. برای امنیت و آگاهی بیشتر نیاز به انواع کفپوشهای شیاردار دارند. این کفپوش رنگ‌های مختلفی داشته. که رنگ قرمز جز محصولات پرفروش است. و معمولا ابعاد آنها ۴۰، ۵۰ ، ۶۰ سانتیمتر می باشد که بیشترین ضخامت آنها ۶ سانتی‌متر بوده و قدرت و تحمل بالایی را دارد.

این کفپوش ها طول عمر بالایی را دارا است و در برابر عوامل مختلفی بسیار مقاومت و استحکام زیادی از خود نشان می دهد. مراکز فروش کفپوش شیاردار به پروژه های مختلف شهرداری و پیاده‌روها کمک می‌ کند. که این کفپوش را به ضخامت بالا با کیفیت عالی در ابعاد و اندازه های مختلف دریافت نمایند.

همچنین کارشناسان فروش در این مرکز به خریداران عزیز کمک خواهد کرد. تا محصولی مرغوب و تولید شده با استانداردهای جهانی را دریافت کنید. و از این خرید رضایت کامل را داشته باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما