فروش تجهيزات ترافيکی و راهنمایی خود را چندین برابر کنید

با ما همراه باشید

همکاری با ما

مجموعه فرتو ترافیک در نظر دارد تا سیستم تامین خود را قوی تر نماید تا پاسخگوی هر چه بهتر و بیشتر مشتریان داخلی و صادراتی خود باشد و نیاز های مشتریان را به خوبی و با بالاترین کیفیت برآورده سازند.

از این رو اگر تامین کننده تجهيزات ترافيکی و راهنمایی رانندگی هستید و پتانسیل این را دارید که با ما مجموعه ما همکاری نماید، میتوانید از طریق راه های ارتباطی موجود با ما ارتباط بگیرید و یا با پر کردن فرم منتظر تماس کارشناسان فروش ما با شما باشید.

فرم ارسال اطلاعات

  • انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.
  • ۱۱ + ۶ =

۳+

سالهای تجربه

۱۰۰+

تنوع محصولات

۱۵۰۰+

معاملات داخلی و صادراتی

۵۰۰+

تعداد مشتریان

درباره مجموعه فرتو ترافیک

فعالیت فرتو ترافیک

مجموعه فرتو ترافیک، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع تجهيزات ترافيکی و راهنمایی رانندگی آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

محصولات فرتو ترافیک

انواع تجهيزات ترافيکی و راهنمایی رانندگی از محصولاتی می باشد که مجموعه ما به مشتریان داخلی و صادراتی خود ارائه می دهد و همواره در تلاش است تا این تجهيزات را باکیفیت عالی به بازار ارائه نماید.

تجهيزات ترافيکی و راهنمایی رانندگی شامل انواع مختلفی می باشد که عبارتند از تابلو های ممنوعیت و اخباری های رانندگی، مانع های ترافیکی شهری و …

ارتباط با ما

Call Now Buttonتماس بگیرید